KINEMA Page 1

 • Onward
  In cinema from 5.3.20

  Onward

  Onward (2020)

  Të vendosur në një botë të fantazuar periferike, dy vëllezër adoleshentë elfë nisen në një mision për të zbuluar nëse ende ka magji nëpër botë.

 • Like a Boss
  In cinema from 20.2.20

  Like a Boss

  Like a Boss (2020)

  Dy shoqe me ideale shumë të ndryshme themelojnë së bashku një kompani bukurie. Njëra prej tyre është më praktike, ndërsa tjetra kërkon të sigurojë pasurinë e jetës dhe të ketë një stil luksoz jetese.

 • Blumhouse's Fantasy Island
  In cinema from 13.2.20

  Blumhouse's Fantasy Island

  Fantasy Island (2020)

 • Playing with Fire
  In cinema from 30.1.20

  Playing with Fire

  Playing with Fire (2019)

  Një ekuipazh i zjarrfikësve e përmbushin ndeshjen e tyre kur përpiqen të shpëtojnë tre fëmijë të egër.

 • Dolittle
  In cinema from 30.1.20

  Dolittle

  Dolittle (2020)

 • I Love Tropoja
  In cinema from 29.1.20

  I Love Tropoja

  I Love Tropoja (2020)

  Një djalë me ambicie të mëdha për jetën, shpreson që së shpejti do të vendoset në pozicionin që meriotn në kompaninë ku ai punon, por cuditërisht ndodh e kundërta. Djali e gjen veten aty ku nuk e kishte menduar kurrë,...

 • Bad Boys for Life
  In cinema from 16.1.20

  Bad Boys for Life

  Bad Boys for Life (2020)

  Marcus Burnett tashmë është një inspektor policie ndërsa Mike Lowery po përjeton krizën e moshës se mesme. Ata ribashkohen kur një mercenar shqiptar, vëllai i të cilit është vrarë, u premton një shpërblim të rëndësishëm.

 • Recep İvedik 6
  In cinema from 26.12.19

  Recep İvedik 6

  Recep İvedik 6 (2019)

  Aventura e gjashtë e personazhit të famshëm komik, Recep Ivedik. Befas, Recep e gjen veten në Kenya, në vend të Konya (një qytet Anatolian i Turqisë), dhe kështu fillon aventura e tij e rradhës.

 • Spies in Disguise
  In cinema from 26.12.19

  Spies in Disguise

  Spies in Disguise (2019)

  Kur spiuni më i mirë në botë shndërrohet në një pëllumb, ai do duhet të mbështetet tek asistenti i tij i ngathët i departamentit të teknologjisë, për të shpëtuar botën.

 • Jumanji The Next Level
  In cinema from 12.12.19

  Jumanji The Next Level

  Jumanji: The Next Level (2019)

  Një grup shokësh rikthehen në Jumanji për të shpëtuar njërin prej tyre, por zbulojnë se gjërat nuk janë ashtu siç i prisnin. Lojtarët duhet të përballen me sfida te panjohura, prej shkretëtirave të thata deri tek...

 • Last Christmas
  In cinema from 5.12.19

  Last Christmas

  Last Christmas (2019)

  Kate është një vajzë e re e cila shpesh merr vendime të gabuara. I fundit? Pranimi i punës si elfi i Babagjyshit në një dyqan. Megjithatë, atje ajo takohet me Tomin. Jeta e Kate merr një kthesë të re, por asaj gjërat...

 • Knives Out
  In cinema from 28.11.19

  Knives Out

  Knives Out (2019)

 • Frozen 2
  In cinema from 22.11.19

  Frozen 2

  Frozen II (2019)

  Anna, Elsa, Kristoff dhe Olaf do të shkojnë thellë në pyll për të mësuar të vërtetën e misterit të lashtë të mbretërisë së tyre.

 • Jexi
  In cinema from 21.11.19

  Jexi

  Jexi (2019)

  Një komedi rreth asaj që mund të ndodhë nëse dashuron telefonin tënd më shumë se çdo gjë tjetër në jetën tënde.

 • The Addams Family
  In cinema from 7.11.19

  The Addams Family

  The Addams Family (2019)

  Një version i animuar i serisë së karikaturave të Charles Addams për një familje të veçantë, djallëzore.

First « 1 2 3 » Last

TvProfil përdor cookie për të siguruar përvojë më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacion rreth cookies mund të gjenden këtu: privacy policy.