KINEMA Page 1

 • Sonic the Hedgehog
  In cinema from 27.2.20

  Sonic the Hedgehog

  Sonic the Hedgehog (2020)

  Bazuar në ekskluzivitetin globale të filmave videogame nga Sega, SONIC THE HEDGEHOG tregon historinë e iriqit më të shpejtë në botë ndërsa bën shtëpinë e tij të re në Tokë.

 • The Gentlemen
  In cinema from 23.1.20

  The Gentlemen

  The Gentlemen (2020)

  Një bos droge britanik përpiqet të shesë biznesin e tij shumë fitimprurës tek disa milionerë nga Oklahoma.

 • Bad Boys for Life
  In cinema from 16.1.20

  Bad Boys for Life

  Bad Boys for Life (2020)

  Marcus Burnett tashmë është një inspektor policie ndërsa Mike Lowery po përjeton krizën e moshës se mesme. Ata ribashkohen kur një mercenar shqiptar, vëllai i të cilit është vrarë, u premton një shpërblim të rëndësishëm.

 • Spies in Disguise
  In cinema from 26.12.19

  Spies in Disguise

  Spies in Disguise (2019)

  Kur spiuni më i mirë në botë shndërrohet në një pëllumb, ai do duhet të mbështetet tek asistenti i tij i ngathët i departamentit të teknologjisë, për të shpëtuar botën.

 • Star Wars: Episode IX - The Rise of Skywalker
  In cinema from 20.12.19

  Star Wars: Episode IX - The Rise of Skywalker

  Star Wars: The Rise of Skywalker (2019)

  Të mbijetuarit nga "Resistanca" përballen dhe një herë me "Rendin e parë" në kapitullin e fundit të sagës së Skywalker.

 • Jumanji The Next Level
  In cinema from 12.12.19

  Jumanji The Next Level

  Jumanji: The Next Level (2019)

  Një grup shokësh rikthehen në Jumanji për të shpëtuar njërin prej tyre, por zbulojnë se gjërat nuk janë ashtu siç i prisnin. Lojtarët duhet të përballen me sfida te panjohura, prej shkretëtirave të thata deri tek...

 • Ford v Ferrari
  In cinema from 14.11.19

  Ford v Ferrari

  Ford v Ferrari (2019)

  Dizenjuesi amerikan i makinave, Carroll Shelby dhe shoferi Ken Milen luftojnë me ndërhyrjet e korporatës, ligjet e fizikës dhe djajtë e tyre personalë për të ndërtuar një makinë revolucionare garash për Ford dhe...

 • Midway
  In cinema from 7.11.19

  Midway

  Midway (2019)

 • Terminator: Dark Fate
  In cinema from 31.10.19

  Terminator: Dark Fate

  Terminator: Dark Fate (2019)

  Sarah Connor dhe Grace, e modifikuar si robot duhet të mbrojnë një vajzë të re nga një Terminator i lëngshëm i modifikuar, nga e ardhmja.

 • Zombieland: Double Tap
  In cinema from 17.10.19

  Zombieland: Double Tap

  Zombieland: Double Tap (2019)

  Columbus, Tallahasse, Wichita dhe Little Rock zhvendosen në zemër të Amerikës teksa përballen me zombi të evoluar.

 • Gemini Man
  In cinema from 10.10.19

  Gemini Man

  Gemini Man (2019)

 • Rambo: Last Blood
  In cinema from 26.9.19

  Rambo: Last Blood

  Rambo V: Last Blood (2019)

  Rambo duhet të përballet me të shkuarën e tij dhe të tregojë aftësitë e tij të pamëshirshme të luftimit për të marrë hak në një mision të fundit.

 • Sedër
  In cinema from 19.9.19

  Sedër

  Sedër (2019)

  Çdo gjë nis si pasojë e zënkes së dy fëmijëve (Albi & Flavio) në shkollë dhe njëri nga fëmijët (Albi) pasi ndihet i fyer kërkon zgjidhje te babai i tij Roni i njohur ndryshe si Roni Selimes .

 • The Kitchen
  In cinema from 29.8.19

  The Kitchen

  The Kitchen (2019)

  Në vitin '70, gratë e gangsterëve të Nju Jorkut në lagjen e njohur si "Hell's Kitchen" vazhdojnë veprimtarinë kriminale të bashkëshortëve të tyre, pasi ata i burgosin.

 • Angel Has Fallen
  In cinema from 29.8.19

  Angel Has Fallen

  Angel Has Fallen (2019)

  Agjenti i Shërbimeve Sekrete Mike Banning kërkohet për vrasjen e mbetur në tentativë të Presidentit dhe i duhet t'i shmanget FBI-së, teksa përpiqet të zbulojë kërcënimin e vërtetë.

First « 1 2 » Last

TvProfil përdor cookie për të siguruar përvojë më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacion rreth cookies mund të gjenden këtu: privacy policy.