KINEMA Page 3

 • Doctor Sleep
  In cinema from 7.11.19

  Doctor Sleep

  Doctor Sleep (2019)

  Vite pas përfundimit të ngjarjeve në "The Shining", tashmë i rritur, Dan Torrance takon një vajzë të re me fuqi të ngjashme me të tijat dhe përpiqet ta mbrojë atë nga një kult i njohur si Nyja e Vërtetë, që ndjek...

 • The Addams Family
  In cinema from 7.11.19

  The Addams Family

  The Addams Family (2019)

  Një version i animuar i serisë së karikaturave të Charles Addams për një familje të veçantë, djallëzore.

 • Midway
  In cinema from 7.11.19

  Midway

  Midway (2019)

 • Terminator: Dark Fate
  In cinema from 31.10.19

  Terminator: Dark Fate

  Terminator: Dark Fate (2019)

  Sarah Connor dhe Grace, e modifikuar si robot duhet të mbrojnë një vajzë të re nga një Terminator i lëngshëm i modifikuar, nga e ardhmja.

 • Maleficent: Mistress of Evil
  In cinema from 18.10.19

  Maleficent: Mistress of Evil

  Maleficent: Mistress of Evil (2019)

  Marrëdhënia e ndërlikuar mes Maleficent dhe Aurorës vazhdon teksa ato përballen me kërcënime të reja të tokës magjike të Moors.

 • Zombieland: Double Tap
  In cinema from 17.10.19

  Zombieland: Double Tap

  Zombieland: Double Tap (2019)

  Columbus, Tallahasse, Wichita dhe Little Rock zhvendosen në zemër të Amerikës teksa përballen me zombi të evoluar.

 • Gemini Man
  In cinema from 10.10.19

  Gemini Man

  Gemini Man (2019)

 • Joker
  In cinema from 3.10.19

  Joker

  Joker (2019)

  Historia e origjinës së keqbërësit ikonik, siç nuk është treguar kurrë më parë në ekranin e madh të kinemasë. Një studim mbi karakterin e zymtë të Arthur Fleck, një personi të papërfillur nga shoqëria dhe një...

 • Abominable
  In cinema from 2.10.19

  Abominable

  Abominable (2019)

 • Derë e hapur
  In cinema from 29.9.19

  Derë e hapur

  Derë e hapur (2019)

  Një vajzë shtatzënë e pamartuar dhe motra e saj e madhe përpiqen të gjejnë një burrë për t'u shtirur si bashkëshorti i saj, përpara se të takohen me babain e tyre strikt e tradicional.

 • Shpia e Agës
  In cinema from 26.9.19

  Shpia e Agës

  Shpia e Agës (2019)

  Një djalë i ri që jeton në një shtëpi të grave duhet të nxitojë për të shpëtuar një grua që po e mëson atë serbisht, në mënyrë që të mund të vazhdojë kërkimin e tij për babanë e tij të zhdukur.

 • Rambo: Last Blood
  In cinema from 26.9.19

  Rambo: Last Blood

  Rambo V: Last Blood (2019)

  Rambo duhet të përballet me të shkuarën e tij dhe të tregojë aftësitë e tij të pamëshirshme të luftimit për të marrë hak në një mision të fundit.

 • A Shaun the Sheep Movie: Farmageddon
  In cinema from 26.9.19

  A Shaun the Sheep Movie: Farmageddon

  Shaun the Sheep Movie: Farmageddon (2019)

  Kur një aliene me fuqi të jashtëzakonshme përplaset pranë fermës Mossy Bottom, delja Shaun ndërmerr misionin për të drejtuar vizitoren ndërgalaktike për në shtëpi, përpara se një organizatë e ligë ta kapë atë.

 • Sedër
  In cinema from 19.9.19

  Sedër

  Sedër (2019)

  Çdo gjë nis si pasojë e zënkes së dy fëmijëve (Albi & Flavio) në shkollë dhe njëri nga fëmijët (Albi) pasi ndihet i fyer kërkon zgjidhje te babai i tij Roni i njohur ndryshe si Roni Selimes .

 • Ad Astra
  In cinema from 19.9.19

  Ad Astra

  Ad Astra (2019)

  Një austronaut udhëton në skajet e jatshme të sistemit diellor në kërkim të babait të tij dhe zbulon një mister që kërcënon planetin tonë. Ai zbulon sekrete që sfidojnë natyrën njerëzore dhe vendin tonë në kozmos.

First « 1 2 3 4 5 6 7 » Last

TvProfil përdor cookie për të siguruar përvojë më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacion rreth cookies mund të gjenden këtu: privacy policy.