KINEMA Page 2

 • The Gentlemen
  In cinema from 23.1.20

  The Gentlemen

  The Gentlemen (2020)

  Një bos droge britanik përpiqet të shesë biznesin e tij shumë fitimprurës tek disa milionerë nga Oklahoma.

 • Bad Boys for Life
  In cinema from 16.1.20

  Bad Boys for Life

  Bad Boys for Life (2020)

  Marcus Burnett tashmë është një inspektor policie ndërsa Mike Lowery po përjeton krizën e moshës se mesme. Ata ribashkohen kur një mercenar shqiptar, vëllai i të cilit është vrarë, u premton një shpërblim të rëndësishëm.

 • 1917
  In cinema from 9.1.20

  1917

  1917 (2019)

  Dy të rinjve britanikë u jepet një mision i pamundur gjatë Luftës së Parë Botërore: të shpërndajnë në territorin e armikut një mesazh që do të ndalojë 1,600 njerëz nga të rënit në një kurth vdekjeprurës.

 • The Grudge
  In cinema from 2.1.20

  The Grudge

  The Grudge (2020)

  Një shtëpi është mallkuar nga një fantazëm hakmarrëse, e cila dvnon me vdekje të dhunshme cilindo që hyn në të.

 • Bombshell
  In cinema from 26.12.19

  Bombshell

  Bombshell (2019)

  Punonjësit femra në Fox News marrin një kulturë toksike mashkullore, duke çuar në rrëzimin e mogut të mediave Roger Ailes.

 • Recep İvedik 6
  In cinema from 26.12.19

  Recep İvedik 6

  Recep İvedik 6 (2019)

  Aventura e gjashtë e personazhit të famshëm komik, Recep Ivedik. Befas, Recep e gjen veten në Kenya, në vend të Konya (një qytet Anatolian i Turqisë), dhe kështu fillon aventura e tij e rradhës.

 • Spies in Disguise
  In cinema from 26.12.19

  Spies in Disguise

  Spies in Disguise (2019)

  Kur spiuni më i mirë në botë shndërrohet në një pëllumb, ai do duhet të mbështetet tek asistenti i tij i ngathët i departamentit të teknologjisë, për të shpëtuar botën.

 • Star Wars: Episode IX - The Rise of Skywalker
  In cinema from 20.12.19

  Star Wars: Episode IX - The Rise of Skywalker

  Star Wars: The Rise of Skywalker (2019)

  Të mbijetuarit nga "Resistanca" përballen dhe një herë me "Rendin e parë" në kapitullin e fundit të sagës së Skywalker.

 • Jumanji The Next Level
  In cinema from 12.12.19

  Jumanji The Next Level

  Jumanji: The Next Level (2019)

  Një grup shokësh rikthehen në Jumanji për të shpëtuar njërin prej tyre, por zbulojnë se gjërat nuk janë ashtu siç i prisnin. Lojtarët duhet të përballen me sfida te panjohura, prej shkretëtirave të thata deri tek...

 • Black Christmas
  In cinema from 12.12.19

  Black Christmas

  Black Christmas (2019)

  Një grup studentësh përndiqet nga një i panjohur gjatë pushimeve dimërore. Një rikrijim i filmit horror të vitit 1974, "Black Christmas".

 • Takim në ajër
  In cinema from 12.12.19

  Takim në ajër

  Takim në ajër (2019)

  Blerimi, një punonjës i një stacioni televiziv, merr përsipër një punë shumë të pazakontë. Kolegu i Blerimit e prezanton me Drinin, një i ri i papunë i cili pretendon të jetë i sëmurë. Drini i jep detyrë Blerimit ta...

 • Last Christmas
  In cinema from 5.12.19

  Last Christmas

  Last Christmas (2019)

  Kate është një vajzë e re e cila shpesh merr vendime të gabuara. I fundit? Pranimi i punës si elfi i Babagjyshit në një dyqan. Megjithatë, atje ajo takohet me Tomin. Jeta e Kate merr një kthesë të re, por asaj gjërat...

 • Countdown
  In cinema from 28.11.19

  Countdown

  Countdown (2019)

  Kur një infermiere shkarkon në telefon një aplikacion që pretendon të parashikojë kohën kur një person do të vdesë, zbulon se ka vetëm tre ditë të mbetura për të jetuar. Me minutat që kalojnë dhe një figurë që e...

 • Knives Out
  In cinema from 28.11.19

  Knives Out

  Knives Out (2019)

 • Frozen 2
  In cinema from 22.11.19

  Frozen 2

  Frozen II (2019)

  Anna, Elsa, Kristoff dhe Olaf do të shkojnë thellë në pyll për të mësuar të vërtetën e misterit të lashtë të mbretërisë së tyre.

First « 1 2 3 4 5 6 7 » Last

TvProfil përdor cookie për të siguruar përvojë më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacion rreth cookies mund të gjenden këtu: privacy policy.