KINEMA Faqja 5

 • The Art of Racing in the Rain
  Në kinema prej NULL or EMPTY

  The Art of Racing in the Rain

  The Art of Racing in the Rain (2019)

  Një qen i quajtur Enzo risjell në kujtesë mësimet që ka marrë nga pronari i tij, Denny, i cili ishte shofer në garat me makina.

 • Dora and the Lost City of Gold
  Në kinema prej NULL or EMPTY

  Dora and the Lost City of Gold

  Dora and the Lost City of Gold (2019)

  Dora, një eksploruese adoleshente drejton shokët e saj drejt një aventure për të shpëtuar prindërit e saj dhe për të zgjidhur misterin që fshihet pas një qyteti prej ari të humbur.

 • Bring the Soul: The Movie
  Në kinema prej NULL or EMPTY

  Bring the Soul: The Movie

  Bring the Soul: The Movie (2019)

  Pas turneut "Love Yourself", BTS rikthehen triumfalisht në ekranin e madh të kinemasë me "Bring the Soul: The Movie".

 • Minuscule - Mandibles from Far Away
  Në kinema prej NULL or EMPTY

  Minuscule - Mandibles from Far Away

  Minuscule - Les mandibules du bout du monde (2018)

  Kur bie dëbora e parë në lëndinë, përgatitja e rezervave për dimër është emergjente. Gjatë grumbullimit një nusepashkë e vogël ngec në një kuti - në Karaibe.

 • The Hummingbird Project
  Në kinema prej NULL or EMPTY

  The Hummingbird Project

  The Hummingbird Project (2019)

  Një dyshe tregtarësh kompjuterikë dalin kundër shefit të tyre të vjeter në një përpjekje për të bërë miliona në një marrëveshje për kabllo me fibër optike.

 • Spider-Man: Far From Home
  Në kinema prej NULL or EMPTY

  Spider-Man: Far From Home

  Spider-Man: Far From Home (2019)

  Peter Parker dhe miqtë e tij nisen në një udhëtim veror në Europë, ku Peter e gjen veten duke u përpjekur të luftojë një armik të ri, Mysterion, i cili siç ka emrin, nuk është ashtu siç duket.

 • Toy Story 4
  Në kinema prej NULL or EMPTY

  Toy Story 4

  Toy Story 4 (2019)

  Kur një lodër e re e quajtur "Forky" i bashkohet Woody-t dhe grupit, një udhëtim me miqtë e rinj dhe të vjetër do të shpalosë se sa e madhe mund të jetë bota për një lodër.

 • Men in Black: International
  Në kinema prej NULL or EMPTY

  Men in Black: International

  Men in Black: International (2019)

  "The Men in Black" e kanë mbrojtur gjithmonë Tokën nga llumi i universit. Në këtë aventurë të re, ata do të përballen me kërcënimin më të madh deri më sot: një agjente e re në organizatën Men in Black.

 • Sedër
  Në kinema prej NULL or EMPTY

  Sedër

  Sedër (2019)

  Çdo gjë nis si pasojë e zënkes së dy fëmijëve (Albi & Flavio) në shkollë dhe njëri nga fëmijët (Albi) pasi ndihet i fyer kërkon zgjidhje te babai i tij Roni i njohur ndryshe si Roni Selimes .

 • Ad Astra
  Në kinema prej NULL or EMPTY

  Ad Astra

  Ad Astra (2019)

  Një austronaut udhëton në skajet e jatshme të sistemit diellor në kërkim të babait të tij dhe zbulon një mister që kërcënon planetin tonë. Ai zbulon sekrete që sfidojnë natyrën njerëzore dhe vendin tonë në kozmos.

 • It Chapter Two
  Në kinema prej NULL or EMPTY

  It Chapter Two

  IT Chapter Two (2019)

  Njëzet e shtatë vite pas takimit të tyre të parë me të tmerrshmin Pennywise, pjesëtarët e Klubit të Dështakëve, tashmë të rritur dhe të shpërngulur do të rikthehen nga një telefonatë shkatërruese.

 • Marnie's World
  Në kinema prej NULL or EMPTY

  Marnie's World

  Die sagenhaften Vier (2018)

  Katër antiheronj të çmendur në arrati. Udhëheqësja e tyre është naivja Marnie, një mace e pafajshme shtëpie të cilës nuk i lejohet të largohet nga shtëpia dhe jetën e vërtetë e njeh vetëm nëpërmjet televizionit....

 • Na Ishte Njëherë ... në Hollywood
  Në kinema prej NULL or EMPTY

  Na Ishte Njëherë ... në Hollywood

  Once Upon a Time... in Hollywood (2019)

  Një aktor i venitur televizioni dhe dubluesi i tij përpiqen të arrijnë famë dhe sukses në industrinë e filmit përgjatë viteve të fundit të Periudhës së Artë të Hollivudit në vitin 1969, në Los Angeles.

 • Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw
  Në kinema prej NULL or EMPTY

  Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

  Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw (2019)

  Luke Hobbs dhe Deckard Shaw do të krijojnë një aleancë të pagjasë kur një keqbërës i përmirësuar gjenetikisht kërcënon të ardhmen e njerëzimit.

 • Djemtë e rrugës 30
  Në kinema prej NULL or EMPTY

  Djemtë e rrugës 30

  Djemtë e rrugës 30 (2019)

  Në një qytet të bukur turistik gjithçka e qetë, por situata ndryshon kur në qytet vjen një bandë kriminale që merret me prodhim e trafik narkotikësh. Deti e bukuritë e qytetit që deri atë ditë ishin atraksion...

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.