KINEMA Page 4

 • Hustlers
  In cinema from 12.9.19

  Hustlers

  Hustlers (2019)

  Frymëzuar nga artikulli viral në New York Magazine, Hustlers flet për një grup ish striptistesh, të cilat bashkohen në dëm të klientëve të tyre nga Wall Street.

 • Terra Willy - Planète inconnue
  In cinema from 12.9.19

  Terra Willy - Planète inconnue

  Terra Willy: Planète inconnue (2019)

  Pas shkatërrimit të anijes së tyre kozmike, i riu Willy shkëputet nga prindërit e tij me të cilët kishte udhëtuar në hapësirë. Kapsula e tij rezervë ulet në një planet të egër dhe të paeksploruar. Me ndihmën e Buck,...

 • It Chapter Two
  In cinema from 5.9.19

  It Chapter Two

  IT Chapter Two (2019)

  Njëzet e shtatë vite pas takimit të tyre të parë me të tmerrshmin Pennywise, pjesëtarët e Klubit të Dështakëve, tashmë të rritur dhe të shpërngulur do të rikthehen nga një telefonatë shkatërruese.

 • Marnie's World
  In cinema from 29.8.19

  Marnie's World

  Marnies Welt (2018)

  Katër antiheronj të çmendur në arrati. Udhëheqësja e tyre është naivja Marnie, një mace e pafajshme shtëpie të cilës nuk i lejohet të largohet nga shtëpia dhe jetën e vërtetë e njeh vetëm nëpërmjet televizionit....

 • Die sagenhaften Vier
  In cinema from 29.8.19

  Die sagenhaften Vier

  Die sagenhaften Vier (2018)

 • The Kitchen
  In cinema from 29.8.19

  The Kitchen

  The Kitchen (2019)

  Në vitin '70, gratë e gangsterëve të Nju Jorkut në lagjen e njohur si "Hell's Kitchen" vazhdojnë veprimtarinë kriminale të bashkëshortëve të tyre, pasi ata i burgosin.

 • Angel Has Fallen
  In cinema from 29.8.19

  Angel Has Fallen

  Angel Has Fallen (2019)

  Agjenti i Shërbimeve Sekrete Mike Banning kërkohet për vrasjen e mbetur në tentativë të Presidentit dhe i duhet t'i shmanget FBI-së, teksa përpiqet të zbulojë kërcënimin e vërtetë.

 • The Art of Racing in the Rain
  In cinema from 29.8.19

  The Art of Racing in the Rain

  The Art of Racing in the Rain (2019)

  Një qen i quajtur Enzo risjell në kujtesë mësimet që ka marrë nga pronari i tij, Denny, i cili ishte shofer në garat me makina.

 • Dora and the Lost City of Gold
  In cinema from 22.8.19

  Dora and the Lost City of Gold

  Dora and the Lost City of Gold (2019)

  Dora, një eksploruese adoleshente drejton shokët e saj drejt një aventure për të shpëtuar prindërit e saj dhe për të zgjidhur misterin që fshihet pas një qyteti prej ari të humbur.

 • Na Ishte Njëherë ... në Hollywood
  In cinema from 15.8.19

  Na Ishte Njëherë ... në Hollywood

  Once Upon a Time ... in Hollywood (2019)

  Një aktor i venitur televizioni dhe dubluesi i tij përpiqen të arrijnë famë dhe sukses në industrinë e filmit përgjatë viteve të fundit të Periudhës së Artë të Hollivudit në vitin 1969, në Los Angeles.

 • The Angry Birds Movie 2
  In cinema from 8.8.19

  The Angry Birds Movie 2

  The Angry Birds Movie 2 (2019)

  Zogjtë që nuk mund të fluturojnë dhe derrkucët jeshilë e çojnë konfliktin mes tyre në një tjetër nivel.

 • Bring the Soul: The Movie
  In cinema from 7.8.19

  Bring the Soul: The Movie

  Bring the Soul: The Movie (2019)

  Pas turneut "Love Yourself", BTS rikthehen triumfalisht në ekranin e madh të kinemasë me "Bring the Soul: The Movie".

 • Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw
  In cinema from 1.8.19

  Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

  Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw (2019)

  Luke Hobbs dhe Deckard Shaw do të krijojnë një aleancë të pagjasë kur një keqbërës i përmirësuar gjenetikisht kërcënon të ardhmen e njerëzimit.

 • Child's Play
  In cinema from 25.7.19

  Child's Play

  Child's Play (2019)

 • Minuscule - Mandibles from Far Away
  In cinema from 25.7.19

  Minuscule - Mandibles from Far Away

  Minuscule - Les mandibules du bout du monde (2018)

  Kur bie dëbora e parë në lëndinë, përgatitja e rezervave për dimër është emergjente. Gjatë grumbullimit një nusepashkë e vogël ngec në një kuti - në Karaibe.

First « 1 2 3 4 5 6 7 » Last

TvProfil përdor cookie për të siguruar përvojë më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacion rreth cookies mund të gjenden këtu: privacy policy.