poster

Kung Fu Panda 4

Kung Fu Panda 4 (2024)

Animacion, Aksion, Aventurë, Komedi, Familjar, Fantazi | Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Kinë

Ku ta shikojmë
Në kinema prej 7.3.24
Cineplexx
Vlerësimi: 6.5/10
Vlerësimi i përdoruesit: 10/10
(2 Voto)

PëRMBLEDHJE

Pasi Po caktohet për t'u bërë Udhëheqësi Shpirtëror i Luginës së Paqes, ai duhet të gjejë dhe të trajnojë një Luftëtar të ri Dragoit, ndërsa një magjistare e ligë planifikon të kthejë të gjithë keqbërësit që Po i ka mundur në mbretërinë shpirtërore.

Rishikime


Ska rishikime
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.