рејтинг: 5.5/10
Оценка на корисникот: 7/10
(3 гласови)

Содржина

Двајца браќа го лажираат своето исчезнување во дивината на Алјаска за да продадат одлична приказна за преживување, несвесни дека ситуацијата ќе стане многу комплицирана.

Слики

Шеќерна планинаШеќерна планинаШеќерна планина

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • Арбитража (2012)

  image
  Роберт Милер (Ричард Гир) е сопственик на осигурително друштво и очајно сака да ја комплетира продажбата на компанијата, пред да се дознае за неговите матни...
 • Mysafiri (1979)

  image
 • Закон На Молкот (2012)

  image
  Кога ќе му го откријат вистинскиот идентитет, некогашниот политички активист бега со цел да им ја спаси иднината на своите ќерки и да се смири со сопственото...
 • Рука која љуља колевку (1992)

  image
  Угледни гинеколог почини самоубојство након оптужбе за силовање. Његова трудна супруга због стреса побаци. Нешто касније она се под лажним именом пријављује на...
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.