рејтинг: 6.3/10
Оценка на корисникот: 8.4/10
(52 гласови)

Содржина

Татко се бори за неговата ќерка да го преживее ударот на ураганот Катрина.

Слики

ЧасовиЧасовиЧасовиЧасовиЧасовиЧасовиЧасовиЧасови

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • Бескрајна бура (2022)

  image
  Додека се искачува на планината Вашингтон во Њу Хемпшир, искусна алпинистка (Наоми Вотс) одлучува да се врати назад пред да стигне до врвот зашто се приближува...
 • Арбитража (2012)

  image
  Роберт Милер (Ричард Гир) е сопственик на осигурително друштво и очајно сака да ја комплетира продажбата на компанијата, пред да се дознае за неговите матни...
 • Криза (2021)

  image
  Арми Хамер, Гери Олдман и Еванџелина Лили глумат во овој трилер кој се одвива во заднината на епидемијата со опијати при што се судираат приказните за таен агент,...
 • Внимавај што посакуваш (2015)

  image
  Неискусен млад човек се впушта во афера со сопругата на богат банкар. Наскоро тој се вплеткува во неочекуван скандал со сомнителна смрт што може да го одведе во...
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.