Оценка на корисникот: 7.1/10
(235 гласови)

СОДРЖИНА

Роберт Милер (Ричард Гир) е сопственик на осигурително друштво и очајно сака да ја комплетира продажбата на компанијата, пред да се дознае за неговите матни зделки. Дури ни неговите сопруга и ќерка не знаат колку длабоко заглавив нивниот сопруг и татко…

Слики

АрбитражаАрбитражаАрбитражаАрбитражаАрбитражаАрбитражаАрбитражаАрбитражаАрбитражаАрбитражаАрбитражаАрбитражаАрбитражаАрбитражаАрбитражаАрбитражаАрбитражаАрбитражаАрбитражаАрбитражаАрбитражаАрбитражаАрбитражаАрбитражаАрбитражаАрбитражаАрбитражаАрбитражаАрбитражаАрбитражаАрбитражаАрбитражаАрбитражаАрбитражаАрбитражаАрбитражаАрбитража

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Calibre (2018)

  image
  A shocking deed turned their weekend trip into a nightmare. Now their only hope is to swallow their paranoia and act normal.
 • Експеримент (2001)

  image
  У почетку се чинило као лака, а сјајна зарада: знанственици су расписали натјечај за покус у којему двадесеторо људи треба провести два тједна у умјетно створеној...
 • Sons of Denmark (2019)

  image
  Denmark four years into the future. After a major bomb attack in Copenhagen radicalization and ethnic tensions are running high, and a racist leader is leading...
 • Живописен пат (2013)

  image
  Оставени на еден изолиран пустински пат, двајца долгогодишни пријатели почнуваат да си ги напаѓаат меѓусебните животни одлуки. Нивната кавга наскоро се претвора...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.