рејтинг: 5.2/10
Оценка на корисникот: 7.4/10
(34 гласови)

Содржина

Зое је веома успешна пословна жена, која неизглед има све – мужа из снова кога воли, двоје прелепе деце и веома перспективну каријеру. Али, Зое има и страст којој не може да одоли! Након што се упусти у љубавну аферу с исто тако талентованим сликарем, њен живот се полако претвара у пакао!

Слики

ЗависнаЗависнаЗависнаЗависнаЗависнаЗависнаЗависна

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • Лет (2012)

  image
  Во оваа трилер-мистерија, преполна со акција, добитникот на „Оскар“, Дензел Вашингтон, ја игра улогата на Вип Витекер, искусен пилот на патнички авиони, кој...
 • Арбитража (2012)

  image
  Роберт Милер (Ричард Гир) е сопственик на осигурително друштво и очајно сака да ја комплетира продажбата на компанијата, пред да се дознае за неговите матни...
 • Чувањето на Грејс Б. Џоунс (2009)

  image
  Во Мисури во педесеттите, животот на еден пар станува хаотичен кога сестрата на мажот ќе ја пуштат од локалната душевна болница и кога ќе почне да живее со...
 • Mysafiri (1979)

  image
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.