poster

Нови мутанти

The New Mutants (2020)

Режисер: Josh Boone

Каде да се погледне
U kinima od 02.4.20
Cineplexx
Ocjena korisnika: 10/10

СОДРЖИНА

Пет млади мутанти, ги откриваат своите способности додека се затворени на тајна локација, спротивно на своја волја, се борат да ги избегнат старите гревови и да се спасат себеси.

Осврти


Nema recenzija
ПРЕПОРАКИ
 • A good man (2014)

  денес
  image
  Откако неговата кариера како припадник на специјалните единици ќе заврши катастрофално, Александар ќе се повлече и ќе води мирен живот како домар во Романија....
 • Одмаздници: Завршница (2019)

  денес
  image
  Преостанатите одмаздници – Тор, Црната Вдовица, Капетан Америка и Брус Бенер – мора да најдат начин да ги вратат своите поразени сојузници преку епската пресметка...
 • Сахара (2005)

  денес
  image
  Nakon što pronađe znameniti novčić povezan sa istorijskom legendom, vrhunski istraživač Dirk Pit će da se upusti u avanturu života - lov za blagom kroz neke od...
 • Јавачи на бранови (1991)

  денес
  image
  Mladom i neiskusnom FBI agentu Džoniju Juti (K. Reeves) šef dodeli težak zadatak, istragu niza vešto izvedenih pljački banaka. Kad od svog starijeg partnera,...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: polica privatnosti.