рејтинг: 2.4/10
Оценка на корисникот: 5.33/10
(9 гласови)

СОДРЖИНА

Едвард Кемби (Кристијан Слејтер) е детектив што се занимава со истражување на паранормални, необјаснети и надприродни случаи. Едвард ќе ја истражува смртта на својот пријател. Трагата ќе го одведе до островот Сенка, каде ќе се соочи со демони од минатото, кои сакаат да се вратат во живот и да го освојат светот. Ним на пат ќе им застанат Едвард, неговата поранешна девојка Елин и владиниот агент Ричард...

Слики

Сам во темнинатаСам во темнинатаСам во темнинатаСам во темнината

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Почеток на притаено зло: Ракун Сити (2021)

  image
  Враќајќи се на потеклото на мега популарната франшиза „Притаено зло“, режисерот Јоханес Робертс ги оживува игрите за сосема нова генерација љубители. Во „Почеток...
 • Дум (2005)

  image
  Нешто је пошло наопако у истраживачкој станици на Марсу. Сва истраживања су прекинута. Комуникација онемогуќена. А и оне поруке које су примљене нису ни мало...
 • Колонија (2013)

  image
  У не тако далекој будуќности драстичне климатске промене су вратиле Земљу у ледено доба. Одреѓен број људи је преживео и формиране су колоније у поsемним...
 • Невидливиот човек (2000)

  image
  После више година експериментисања др Себастијан Кејн, бриљантан, али арогантан и егоцентричан научник, успешо је пребацио сисаре у невидљиво стање и затим их...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.