СОДРЖИНА

Након што увиди пријетњу умјетне интелигенције, вјешта хакерица постаје мета њезиног напада. Може ли се притајити довољно дуго да је заустави?

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Окупација: Мисија Дожд (2020)

  image
  Две години во интергалатичка инвазија на Земјата, преживеаните се борат во очајна војна. Додека жртвите се зголемуваат секој ден, отпорот – заедно со некои...
 • Матрикс: Воскреснувања (2021)

  image
  За да дознае дали неговата реалност е физичка или ментална конструкција, Нео ќе мора да го следи белиот зајак уште еднаш. Тој веќе знае што треба да прави. Но она...
 • Терминатор 3 (2003)

  image
  Арнолд Шварценегер се вратио кроз време као Т-101 Терминатор у жестоком хиту режисера Џонатан Мостова. Запањујуќи ефекти, бравурозна узбуѓења и радња филма која...
 • Годзила против Конг (2021)

  image
  Конг и неговите заштитници одат на опасно патување за да го најдат неговиот вистински дом, а со нив е Џија, младо девојче сираче со кое тој создал посебна и силна...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.