рејтинг: 5.7/10
Оценка на корисникот: 9/10
(7 гласови)

СОДРЖИНА

„Соба за бегство: Без излез“ е продолжение на кино-хитот и психолошки трилер кој ја преплашуваше публиката ширум светот. Во ова продолжение, шест луѓе несвесно ќе се најдат заклучени во уште една серија соби за бегство, полека откривајќи што им е заедничко за да преживеат... и да откријат дека сите тие ја играле оваа игра и порано.

Слики

Соба за бегство: Без излезСоба за бегство: Без излезСоба за бегство: Без излезСоба за бегство: Без излезСоба за бегство: Без излезСоба за бегство: Без излезСоба за бегство: Без излезСоба за бегство: Без излезСоба за бегство: Без излезСоба за бегство: Без излезСоба за бегство: Без излезСоба за бегство: Без излезСоба за бегство: Без излезСоба за бегство: Без излезСоба за бегство: Без излезСоба за бегство: Без излезСоба за бегство: Без излезСоба за бегство: Без излезСоба за бегство: Без излез

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Пандорум (2009)

  image
  Када један од њих оде да истражује брод, а други остане да га наводи радио везом, почеќе откривање застрашујуќе стварности. Схватиќе да је њихов опстанак важнији,...
 • Конго - игран филм (1995)

  image
  Мегаломан Ц.Е.О. шаље сина у опасни афрички Конго у потрагу за дијаматном који је довољно велики и довољно чист да може да функционише као ласерски комуникациони...
 • Исчезната (2012)

  image
  Џил ќе се врати дома од работа и ќе открие дека нејзината сестра Моли е киднапирана. Пред една година, и Џил била грабната, но успеала да побегне, а сега е...
 • Заробеници на сонцето (2013)

  image
  Младиот американски археолог е вовлечен во опасна експедиција длабоко под египетскиот песок. Бегајќи од смртоносни стапици и древни чудовишта, екпедицијата ќе...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.