Содржина

Џена коју игра Кристи Свенсон, далеко од тога да је психотични убица, она је у ствари искрени и принципијелни плаќеник. У служби америчке владе, добија задатак да убије тв репортера националног реномеа. Меѓутим када препозна познатог репортера, у њој се ствара сумња у вези са исправношќу свог задатка. И ту настаје заплет....Шта ќе учинити?

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • Чарлиевите ангели (2000)

  image
  Ангелите се прекрасни, брилијантни и секогаш се подготвени да работат за Чарли. Во оваа обработка на оригиналната телевизиска серија од 1970-тите, трите...
 • Кингсмен: Златниот круг (2017)

  image
  Откако е уништена базата на „Кингсмен“ и светот е во заложништво, преживеаните агенти наоѓаат пат до една сојузничка шпионска организација во САД, по име...
 • Raging Fire (2021)

  image
  Cheung Sung-bong is an officer of the Regional Crime Unit who worked in the front line for many years. His protege, Yau Kong-ngo, respects him and manage to reach...
 • Потреба за брзина (2014)

  image
  Адреналински филм чие дејство се врти околу приказната на тркачот со автомобили Тоби Маршал (Арон Пол од серијата „Пат кон дното“) кој учествува во трка што се...
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.