СОДРЖИНА

Сада када су Дом и Леттy на меденом мјесецу, Бриан и Миа у мировини - а остатак екипе ослобоѓен - сви привидно донекле воде нормалан живот. Али када тајанствена жена (добитница награде Осцар® Цхарлизе Тхерон) уведе Дома у свијет криминала, он не проналази начин изласка и издаје све који су му блиски. Сви ќе се суочити с кушњама као никада до сад. Од обала Кубе и улица Неw Yорка до ледених равница артичког Барентског мора, наша елитна снага ќе покушати зауставити анархисте и довести куќи човјека који је створио њихову обитељ.

Слики

Паклене улице 8: Судбина паклених

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Живеј слободно или умри машки (2007)

  денес
  image
  Во филмска сезона исполнета со компјутерски анимирана фантазија, ЖИВЕЈ СЛОБОДНО ИЛИ УМРИ МАШКИ е реален филм - со реална акција, реален хумор и реприза на...
 • Последниот акционен херој (1993)

  денес
  image
  Дени је дечак опседнут биоскопом и посебно филмовима са акционим херојем Џеком Слејтером. После добијања магичне карте која је од азијског маѓионичара дошла до...
 • Извидничка авантура (2010)

  денес
  image
  Филм за растењето на група момчиња и девојчиња, кои се враќаат од кампување и гледаат дека нивниот мал град е под заседа од една прилично глупава група на...
 • Случаен шпион (2001)

  денес
  image
  Во шопинг центар во Хонг Конг, Бак Јуен спасува плен на крадци со помош на интуицијата. Завршува во Истанбул преку Јужна Кореја и случајно станува шпион. За...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.