рејтинг: 5.7/10
Оценка на корисникот: 7.66/10
(44 гласови)

СОДРЖИНА

Шо е оперативец на таен одред при Соединетите Нации во кој шпионирањето и квази-етичките тактики се користат поради обезбедувањето на мирот и кооперативноста. Кога на пристаништето ќе се појави бродски контејнер полн со мртви виетнамски бегалци, а кинескиот амбасадор ќе биде убиен на прославата на новиот договор помеѓу Кина и САД, убиството е закачено на Шо. Сега тој мора да одбегнува агенти на ФБИ и гангстери ја Тријадите ако сака да преживее и да открие што навистина се случува.

Слики

Умешноста на војувањетоMiramaxMiramaxMiramaxMiramaxУмешноста на војувањетоУмешноста на војувањето

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Шерлок Холмс (2009)

  сабота
  image
  Познатиот детектив на Сер Артур Конан Дојл, добива нов лик во адаптацијата на стрипот на Лајонел Виграм, од сценаристот/режисерот Гај Ричи, каде играат Роберт...
 • Транспортер: Наслеѓе (2015)

  сабота
  image
  У круговима криминалног поsемља Француске ривијере познат као најбољи возач чије услуге новац може да купи, Френк Мартин (Ед Скреин) гарантује доставу сваког...
 • Wickie auf großer Fahrt (2011)

  сабота
  image
  Viking village Flake's chief Halvar orders clever, tiny son Wickie to rob a knights convoy. The warriors have to take over but fail to see Wicki being abducted...
 • Стрелец (2021)

  сабота
  image
  Ранчер на границата на Аризона се обидува да заштити младо момче од Мексико кое бега од мексиканскиот картел и платениците кои го бркаат во САД.
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.