poster

Сјеќање

Danielle Steel's: Remembrance (1996)

Режисер: Bethany Rooney

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
рејтинг: 6.1/10

СОДРЖИНА

Њезин вољени дом у Италији уништен је у јеку Другог свјетског рата, а Серени је остало само њезино име и насљеѓе те срце које дарује бојнику Браду Фуллертону. Но, ни прстен ни дијете не спашавају је од прорачунате династије Фуллертон и жене која ќе јој постати најгорим непријатељем.

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Аџии (2021)

  денес
  image
  Паулиус е симпатичен средовечен расипник прогонуван од сеќавањата за неговиот мртов брат Матеус, кој бил убиен пред четири години, што го довело во лоша состојба...
 • БРОУКЕН ХИЛ (2009)

  денес
  image
  Аустралија. Талентован тинејжер композитор Томи, машта да упише славну музичку школу Сyднеy Цонсерваториум оф Мусиц. Нажалост у том делу земље где живи тешко је...
 • Врколак (2010)

  денес
  image
  Бенисио Дел Торо игра благородник кој се враќа на својот семеен имот откако брат му исчезнува. Откако повторно се соединува со својот отуѓен татко, тој тргнува во...
 • Црн полицаец (2017)

  денес
  image
  Црн полицаец е турнат преку работ, а своите фрустрации ќе ги истури на привилегираната заедница која се заколнал дека ќе ја штити.
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.