Оценка на корисникот: 6.6/10
(159 гласови)

СОДРЖИНА

Додека работела на литературно дело на еден ирски остров, мажена жена има афера со помлад маж...

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Човекот на иднината (2019)

  image
  Ед Хемслер го поминува животот подготвувајќи се за катастрофа која можеби никогаш нема да дојде, а Рони Мајснер го поминува животот купувајќи работи кои нема да...
 • Лора (2007)

  image
  Лора (Лусија Браули) е преубава работничка во музеј во доцните дваесетти години. Гери (Питер Наги) има околу триесет години и свири саксофон во бенд. Неговиот...
 • Изгубена надеж (2019)

  image
  „Изгубена надеж“ го прикажува животот на Грејс, која е шокирана кога дознава дека мажот ја остава за друга по 29 години брак, и емоционалниот пад на нивниот...
 • Љубовна приказна (1970)

  image
  Оливер и Џенифер се најдобри пријатели; се раѓа љубов меѓу нив и тие се земаат. Татко му на Оливер не ја одобрува таа љубов. Но со секоја пречка со која се...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.