poster

Душо, унутра је хладно

Baby, It's Cold Inside (2021)

Драма, Pоманса, Комедија | Канада, САД
Режисер: Marita Grabiak

рејтинг: 6.1/10
Оценка на корисникот: 5/10
(2 гласови)

Содржина

Туристичка агентица Ханнах умјесто у тропске крајеве одлази у Ледени хотел у Канади и убрзо схваќа да је донијела праву одлуку.

Слики

Foto: RTL / © petr maurFoto: RTL / © petr maurFoto: RTL / © petr maurFoto: RTL / © petr maurFoto: RTL / © petr maurFoto: RTL / © petr maurFoto: RTL / © petr maurFoto: RTL / © petr maurFoto: RTL / © petr maurДушо, унутра је хладноДушо, унутра је хладноДушо, унутра је хладноДушо, унутра је хладноДушо, унутра је хладноДушо, унутра је хладно

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • Вознемирен (2011)

  image
  Анабел Котон е прекрасна и шармантна пациентка што има рак, но и голема љубов кон животот и природниот свет. Инок Бри е млад маж што се има откажано од животот,...
 • Кршенгрб Планина (2005)

  image
  Приказната за двајца млади мажи - фармер и каубој за родео - кои се запознаваат во летото 1963 година и создаваат доживотна врска чиишто компликации, радости и...
 • Изборот (2016)

  image
  Тревис и Габи се запознаваат како соседи во мал, крајбрежен град и завршуваат во врска која мора да помине низ најважните животни предизвици.
 • Форест Гамп (1994)

  image
  Историјата на САД од 1950-ите до 1970-ите ја гледаме од перспектива на човек од Алабама со коефициент на интелигенција 75 којшто повторно се здружува со...
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.