СОДРЖИНА

Гвен се надева дека ќе биде запросена на својот 30-ти роденден, но ја дочекува поинакво изненадување кога замислува роденденска желба. Добива можност да ја види иднината, која не е каква што очекуваше.

Слики

Роденденска желбаРоденденска желбаРоденденска желба

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Сексот и градот 2 (2010)

  image
  Забава, пријателство, мода: „Сексот и градот 2“ го враќа сето тоа кога Кери (Сара Џесика Паркер), Саманта (Ким Катрал), Шарлот (Кристин Дејвис) и Миранда (Синтија...
 • 10 работи што ги мразам кај тебе (1999)

  image
  Класичната драма на Шекспир, „Скротувањето на фуријата“ поставена во едно модерно средно училиште. Популарната Бјанка Страфорд има дилема. Семејното правило ѝ...
 • Што ве чека кога чекате принова (2012)

  image
  Приказната го следи животот на пет парови кои ја искусуваат возбудата и изненадувањата што ги очекуваат кога треба да добијат бебе. Сфаќаат дека без оглед што...
 • Заглавени во љубоив (2012)

  image
  Дејството го следи писателот Вилијам, којшто не може да ја преболи поранешната сопруга. Поради тоа, тој веќе 3 години не пишува. Има повремени средби со Триша,...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.