СОДРЖИНА

Ривалство меѓу браќом дивља у овој смешној причи о Микију и Френсису, два веома различита брата и једној ствари која стоји измеѓу њих - Хедер. Френсис оставља своју жену Рене да би запросио Хедер, само што је Мики, који је недавно упознао Хоуп и венчао се с њом, некада био верен са Хедер!

Слики

Таа е вистинската!

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Modo Avião (2020)

  image
  When Ana, an influencer, crashes her car while talking on the phone, she's shipped to her grumpy grandfather's farm -- and forced into a digital detox.
 • Ема (1996)

  image
  Во рурална Англија од 1800-тите, на една млада стројничка ѝ тргаат наопаку работите откако ќе ѝ најде маж на една жена.
 • Мојот слеп брат (2016)

  image
  Роби (Адам Скот) е слеп спортист што е шампион и е локален спорстки херој кој заедницата го обожава и го смета за апсолутно безгрешен. Неговиот брат Бил (Ник...
 • 50 први состаноци (2004)

  image
  Хенри живее на Хаваи и ужива во друштво на туристките. Тој го остава својот љубовџиски живот откако се вљубува во Луси, која пати од краткорочно губење на...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.