СОДРЖИНА

Џина е студентка со индиско потекло, која живее во Лондон, многу ги почитува традициите и сака да се омажи за Индиец. Меѓутоа, еден ден младиот Џеј ќе ѝ го спаси животот на Џина и тие двајца ќе се вљубат. Џеј е Англичанец, а Џина знае дека татко ѝ и браќата никогаш нема да се согласат на таква врска, па затоа и двајцата ќе се најдат на големи искушенија...

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Повратак куќи (2019)

  денес
  image
  Аббy је задовољна што у Новој Енглеској снима интернетску серију све док се не врати куќи у Тексас, гдје сусреќе бившу љубав.
 • Бескрајно вљубени (2019)

  петок
  image
  Бруклин води фирму за упознавање, али јој је посао на ивици пропасти. Добија прилику да се појави у часопису, меѓутим писца чланка о њено бизнису, мора да упзна...
 • Потфат и слава (2004)

  петок
  image
  Бенџамин Стид се откажал од фармерскиот живот во Вермонт и неодамна со своето семејство се преселил во градот Палмира во северниот дел на државата Њујорк....
 • Градски фраер (2012)

  петок
  image
  Аманда живее со Чарлс. Таа е успешна менаџерка на висока позиција, а тој банкар. Аманда сфаќа дека е крајно време да има дете, па го тера Чарлс да спие со неа...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.