рејтинг: 6.4/10
Оценка на корисникот: 9.3/10
(18 гласови)

Содржина

Грејс Дејвис (Трејси Елис Рос), суперѕвезда со талент голем колку и нејзиното его, постојано ја оптоварува својата ефикасна лична асистентка Меги (Дакота Џонсон), која сонува да стане музички продуцент. Но, кога менаџерот на Грејс (Ајс Кјуб) се обидува да ја пренасочи нејзината кариера, Грејс и Меги ги здружуваат силите за да донесат важна одлука.

Слики

Висока нотаВисока нотаВисока нотаВисока нотаВисока нотаВисока нотаВисока нотаВисока нотаВисока нотаВисока нотаВисока нотаВисока нотаВисока нотаВисока нота

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • Без закон (2017)

  image
  Два вкрстени љубовни триаголници. Љубов и предавство на музичката сцена во Остин, Тексас. Улогите ги толкуваат Рајан Гослинг, Руни Мара, Михаел Фасбендер и Натали...
 • Ема (2019)

  image
  Љубавни пар, плесачица и кореограф, усваја дете. Растају се и дете враќају у сиротиште. Траума, кривица и трагичан догаѓај, додатно отежавају живот свим...
 • Зачувај го последниот танц (2001)

  image
  Сара е млада девојка чија мајка загинува во сообраќајна несреќа, додека брза на нејзината аудиција за балерина. По овој трагичен настан, Сара се сели кај татко и,...
 • Били Елиот (2000)

  image
  Талентирано младо момче е растргнато меѓу својата неочекувана љубов кон танцувањето и распаѓањето на семејството.
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.