poster

10 sдесет работи кои треба да ги направиме пред да раскинеме

10 Things We Should Do Before We Break Up (2020)

Режисер: Galt Niederhoffer
FilmBox Extra RS | четврток | 18:05

рејтинг: 4.6/10
Оценка на корисникот: 5.5/10
(2 гласови)

СОДРЖИНА

Кога Ебигејл, самохрана мајка на две деца, забременува после една ноќ помината на Бен, овој необичен пар ќе се обиде да се избори со новонастанатата ситуација.

Слики

10 sдесет работи кои треба да ги направиме пред да раскинеме10 sдесет работи кои треба да ги направиме пред да раскинеме10 sдесет работи кои треба да ги направиме пред да раскинеме10 sдесет работи кои треба да ги направиме пред да раскинеме10 sдесет работи кои треба да ги направиме пред да раскинеме10 sдесет работи кои треба да ги направиме пред да раскинеме10 sдесет работи кои треба да ги направиме пред да раскинеме10 sдесет работи кои треба да ги направиме пред да раскинеме10 sдесет работи кои треба да ги направиме пред да раскинеме

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Sinjali i dashurisë (1988)

  image
 • Љубав и Саншајн (2019)

  image
  Искре фрцају на све стране након што се војник Јаке врати по својег пса којег је чувала несретно заљубљена Аллy.
 • Магична нараквица (2020)

  image
  Холи, дизајнерка на накит, наоѓа загубена магична белезица и се здружува со истражувачкиот новинар Грег надевајќи се дека ќе го најде сопственикот и ќе ја врати...
 • Јади, пиј и омажи се (2019)

  image
  Три дена пред свадбата, Џес и Макс одлучуваат да ја откажат. Били води непрофитна организација што ја донира на сиромашните храната од платените, а неодржани...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.