poster

Градски фраер

City Slacker (2012)

романса | Обединетото Кралство
Режисер: James Larkin

рејтинг: 5.1/10

СОДРЖИНА

Аманда живее со Чарлс. Таа е успешна менаџерка на висока позиција, а тој банкар. Аманда сфаќа дека е крајно време да има дете, па го тера Чарлс да спие со неа сред прославата на нејзиниот роденден. Тој ќе одбие, поради што Аманда ќе го истера од дома. За да се одмазди, Чарлс ќе го прати Ден да ја заведе Аманда, па да ја откачи, но Аманда во него гледа идеална жртва: згоден, млад и паметен,со него би можела да има дете...

Слики

Градски фраерГрадски фраер

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Волшебниот божиќен колач (2021)

  денес
  image
  Откако неодамна ја губи баба ѝ, Гвен се мачи со пекарницата сакајќи да го врати Божиќниот дух. Таа се согласува да работи со славен шеф на специјална Божиќна...
 • Магична нараквица (2020)

  денес
  image
  Холи, дизајнерка на накит, наоѓа загубена магична белезица и се здружува со истражувачкиот новинар Грег надевајќи се дека ќе го најде сопственикот и ќе ја врати...
 • Допир (2020)

  денес
  image
  Феи Феи, омажена бела жена од западот која живее со семејството во мал град во Кина, се запознава со слеп масер Кинез. Двајцата започнуваат интензивна љубовна...
 • Господин прави (2002)

  Утре
  image
  Јонатхан 'Јацк' Харрис (Давид Цхарвет) је конобар који се нада да ќе покренути новине имена 'Тхе Трибеца Тимес', назване по дијелу Манхаттана у којем живи. Бореќи...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.