Оценка на корисникот: 7.5/10
(110 гласови)

СОДРЖИНА

Јамиејину књижницу угрожава нови граѓевински пројект, а архитект је Саwyер, њезин бивши. Хоќе ли се због своје прошлости ипак успјети договорити?

Слики

Прича о нама

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Домашното зајче (2008)

  image
  Откако Плејбој зајачицата Шели ќе ја избркаат од плејбој куќата, наоѓа работа во сестринство и се грижи за девојки кои не се многу популарни.
 • Free Enterprise (1998)

  image
  Young filmmakers (Rafer Weigel, Eric McCormack) trying to hawk a movie titled "Bradykillers" about a serial killer who goes after victims Marcia, Jan, and Cindy...
 • На седмом небу (2002)

  image
  Различитости почну да се привлаче кад због штрајка остану у Паризу, приморани да поделе последњу слободну хотелску собу. Што се више труде да оду свако на своју...
 • Збогум на љубовта (2003)

  image
  Кога новинар од списание ќе се сретне со најпопуларната профеминистичка авторка со сопствена тајна агенда, почнува борба на родовите со многу пресврти, но и со...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.