poster

Izgubljen u Firenzi

Lost in Florence (2017)

Драма, Pоманса, Авантура | Италија, САД
Режисер: Evan Oppenheimer
FilmBox Extra RS | 22.6.23 | 22:30

рејтинг: 5.1/10
Оценка на корисникот: 8/10
(3 гласови)

Слики

Izgubljen u FirenziIzgubljen u FirenziIzgubljen u FirenziIzgubljen u FirenziIzgubljen u FirenziIzgubljen u FirenziIzgubljen u FirenziIzgubljen u FirenziIzgubljen u FirenziIzgubljen u FirenziIzgubljen u FirenziIzgubljen u FirenziIzgubljen u FirenziIzgubljen u FirenziIzgubljen u Firenzi

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Сината лагуна: Будење (2012)

  image
  Успешната средношколка Ема и џаболебарот Дин одат на патување со нивните класови во Тринидад. Иако имаат малку заеднички работи, Ема и Дин одат на една дива...
 • Америчка драга (2016)

  image
  Филм прати Стар (С. Лане), тинејџерицу из проблематичне обитељи, која побјегне с путујуќим трговцима који путују америчким Средњим западом и од врата до врата...
 • Кише долазе (1955)

  image
  Размажена и својеглава Едwина Ескетх (Лана Турнер) долази са својим мужем у индијски градиќ. Заљуби се у индијскога лијечника, др. Сафтија (Рицхард Буртон)....
 • Кинг Конг (2005)

  image
  Амбициозен филмски продуцент ги принудува својата екипа и бродска посада да отпатуваат до мистериозен остров на кој има огромен мајмун кој ќе го шармира главната...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.