рејтинг: 5.1/10
Оценка на корисникот: 7.8/10
(8 гласови)

Содржина

Американец со скршено срце се затекнува во Фиренца, каде влегува во водите на локалниот опасен спорт, но и во канџите на заводливите локални жени.

Слики

Izgubljen u FirenziIzgubljen u FirenziIzgubljen u FirenziIzgubljen u FirenziIzgubljen u FirenziIzgubljen u FirenziIzgubljen u FirenziIzgubljen u FirenziIzgubljen u FirenziIzgubljen u FirenziIzgubljen u FirenziIzgubljen u FirenziIzgubljen u FirenziIzgubljen u Firenzi

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • Windstorm 2 (2015)

  image
  Summer vacation. Mika is overjoyed to see Ostwind again. But then she discovers strange wounds on the belly of Ostwind, for which no one has an explanation. Yet...
 • Писма за Јулија (2010)

  image
  Едноставната идеја за романтичната љубов може да ги натера луѓето да ја испитаат нејзината одржливост, разумност, како и храброста која е потребна за да не се...
 • Принцеза из племена Мохавк (1956)

  image
  Траје побуна Ирокеза дуж Мохавка. Трапери покушавају да смире ситуацију и, захваљујуќи само познавању староседелаца и њихових обичаја, спречиќе се општи рат. У...
 • Првиот витез (1995)

  image
  Краљ Артур (Шон Конери) и Сер Ланселот (Ричард Гир) су ратници, који су заједно били много битке, али чија најважнија битка је била за љубав једне жене – Гиневре...
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.