poster

Теслино тајно оружје

Crash Point Zero (2001)

Режисер: Jim Wynorski

Оценка на корисникот: 4/10
(137 гласови)

Слики

Теслино тајно оружје

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Додир Зена (1971)

  image
  Уметник Ку живи са својом мајком у близини напуштеног утврѓења. Једне ноќи га привуче необична бука и открива прелепу Yанг која тамо живи. Њена прича није нимало...
 • Апокалипто (2006)

  image
  Идиличниот живот на Јагуар Шепа и неговото племе во дождовните шуми го прекинуваат ловците на глави од племето на Маите, кои го напаѓаат селото. Мажите ги...
 • Кејт (2021)

  image
  A ruthless criminal operative has less than 24 hours to exact revenge on her enemies and in the process forms an unexpected bond with the daughter of one of her...
 • Мрачна вода (2007)

  image
  Грејс, нејзиното момче Адам и нејзината помала сестра, Ли се на одмор во северна Австралија, и одлучуваат да одат на пловење по реката со Џим, нивниот водич....
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.