poster

Eve of Destruction

Eve of Destruction (2013)

Режисер: Robert Lieberman

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
рејтинг: 4.3/10

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Неухватљива будуќност (2009)

  image
  Ник Гант поседује параномалне способности наслеѓене од покојног оца, којег је тајна владина организација - Дивизија убила. Ова специјална служба мењала је недужне...
 • Земаљска катастрофа (2016)

  image
  Катастрофални догаѓај изазива крај цивилизације, а Земља пропада у црвоточину па се цијели планет окреќе наглавачке.
 • Денот кога Земјата застана (2008)

  image
  Во овој современ римејк на научно фантастичната класика од 1951, една позната научничка се наоѓа себеси соочена со еден вонземјанин по име Клаату, кој патува низ...
 • Судниот ден (2008)

  image
  Пост-апокалиптична прича о групи војника која мора да се пробије кроз опасну зону препуну дивљих канибала како би пронашли лек за смртносни вирус који хара...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.