СОДРЖИНА

Вил Смит и Мартин Лоренс се здружуваат како двајца полицајци од Мајами кои мораат да заштитуваат еден сведок (Теа Лиони) на убиство додека истражуваат случај за конфискуваниот хероин од 100 милиони долари кој бил украден од полицијата.
Вил Смит и Мартин Лоренс се здружуваат во овој акционен филм за двајца добри полицајци кои знаат да се претвора во вистински лоши момци! Конфискуван хероин со вредност од сто милиони долари е украден од полициската станица. Тој случај им донел пробив во кариерите на детективите Мајк Лори (Вил Смит) и Маркус Барнет (Мартин Лоренс), но сега се заканува да го затвори отсекот за наркотици на полицијата од Мајами. Кога истрагата за дрога станува смртоносна, убијците го киднапираат единствениот сведок, а тоа е убавата полициска соработничка (Теа Лиони) и блиска пријателка на момците, па работите стануваат лични! Брзите автомобили, прекрасната жена и постојаната акција ви гарантираат одлична забава!

Слики

Лоши момчињаЛоши момчињаЛоши момчињаFoto: RTL / © 1995 Columbia Pictures Industries, Inc.Foto: RTLFoto: RTL / © 1995 Columbia Pictures Industries, Inc.Foto: RTL / © 1995 Columbia Pictures Industries, Inc.Foto: RTL / © 1995 Columbia Pictures Industries, Inc.Foto: RTL / © 1995 Columbia Pictures Industries, Inc.Foto: RTL / © 1995 Columbia Pictures Industries, Inc.Foto: RTL / © 1995 Columbia Pictures Industries, Inc. All Rights Reserved.Лоши момчињаЛоши момчињаЛоши момчињаЛоши момчињаЛоши момчињаЛоши момчињаЛоши момчињаЛоши момчињаЛоши момчиња

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • С оружјем у рукама (2019)

  image
  Програмер мора да искористи своје новостечене гладијаторске вештине да спасе девојку коју воли. (Гунс Акимбо, 2019.) Мајлс се бави програмирањем и још увек је...
 • Чувај ми го грбот (2017)

  image
  Генијална акциска комедија во која главните улоги ги играат Семјуел Л. Џексон, Рајан Рејнолдс и Гери Олдман. Џексон е најбараниот платен убиец на светот, а...
 • Сигурен план (2003)

  image
  Кевин, Саманта и Роб имаат интересно хоби - планираат грабежи кои, иако никогаш нема да ги изведат, мора да бидат детално разработени и не смеат да се служат со...
 • Пандур лоповских навика (1999)

  image
  Све што крадљивац дијаманата Мајлс Логан жели је да поврати свој дијамант и потом се повуче. Ствари се меѓутим компликују - он бива ухапшен, а на месту на коме је...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.