СОДРЖИНА

Една банда од безмилосни друмски убијци киднапираат млада двојка која патува низ земјата, но откриваат дека работите не се такви какви што изгледаат. Наскоро дознаваат дека киднапирањето психопат-убиец не е баш добра работа.
Една бизмилосна криминална банда зема млада двојка како заложници, па одат во една напуштена куќа во некоја пустелија. Кога ја убиваат девојката, нејзиното момче се покажува дека не е баш толку беспомошен, па работите се вртат. Бандата е надмудрена од еден урбан, искусен убиец, кој е решен да се осигури дека никој од нив нема да преживее.

Слики

Никој не останува живНикој не останува живНикој не останува живНикој не останува живНикој не останува живНикој не останува живНикој не останува живНикој не останува живНикој не останува живНикој не останува жив

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Стигмата (1999)

  денес
  image
  Свештеник је послат из Ватикана да истражи тврдње да у малом граду у Бразилу, постоји црква у којој статуе крваре из очију. У меѓувремену, млада Американка...
 • Одбројување (2019)

  денес
  image
  Кога една медицинска сестра симнува апликација која предвидува во кој момент некоја личност ќе умре, ѝ кажува дека има само уште 3 дена живот. Во исто време кога...
 • Домаќин (2020)

  Утре
  image
  Радња овог напетог хорора прати веселу екипу која се преко чувеног Зоом-а редовно чује и размењује искуства за време пандемије коронавируса. Дугогодишње...
 • Погрешно скретање (2003)

  Утре
  image
  Група младих пошла је на једно безазлено планинарење и камповање, а нашла се заробљена у шумама планине Апелачи у Западној Вирџинији… ту сусреќу залуталог Крис...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.