рејтинг: 5.7/10
Оценка на корисникот: 4.4/10
(5 гласови)

Содржина

Тофер Грејс глуми во овој натприроден трилер за еден човек што пред кратко време бил пуштен од ментална институција. Тој наследува огромна куќа по смртта на неговите родители. По серија вознемирувачки настани, тој почнува да верува дека куќата е опседната.

Слики

ДелириумДелириумДелириум

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • Американски психопат 2: Типична Американка (2002)

  image
  Devojka Rejčel Njuman postala je ubica i rešena je da postane asistent profesora na fakultetu.
 • Тишина (2019)

  image
  The story of a family struggling to survive in a world terrorized by a deadly, primeval species who have evolved for millions of years in the pitch darkness of a...
 • Прогањање (1963)

  image
  Млади официр Наполеонове војске, који се случајно одвојио од сабораца, прати мистериозну девојку до замка старог Барона, који крије велику тајну.
 • Гребен: Чудовиште из дубина (2022)

  image
  У покушају да се излечи након што је сведочила ужасном убиству своје сестре, Ник, њена сестра Ени и две блиске пријатељице путују на удаљено острво у Пацифику на...
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.