Содржина

По неколку месеци обиди и неуспех со забременувањето, Луси (Илана Глејзер) и Адријан (Џастин Теру) конечно го наоѓаат својот лекар за плоздност од соништата во славниот д-р Хиндл (Пирс Броснан). Но, откако ќе забремени, Луси почнува да забележува нешто злокобно преку блескавиот шарм на Хиндл, и таа решава да ја открие вознемирувачката вистина за него и за нејзината „приказна за раѓањето“. Како забременувањето да не е доволно компликувано...

Слики

Лажно позитивенЛажно позитивенЛажно позитивенЛажно позитивенЛажно позитивенЛажно позитивенЛажно позитивенЛажно позитивенЛажно позитивенЛажно позитивенЛажно позитивенЛажно позитивенЛажно позитивенЛажно позитивенЛажно позитивен

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • Слепи миш (1959)

  image
  Корнелија Ван Гордер пише романе мистерије. А када изнајми куќу на селу у којој је убица познат као Слепи миш починио низ убистава, књижевница је сведок догаѓаја...
 • Земи ми ја душата (2010)

  image
  Во Ривертон, постои легенда за сериски убиец кој се заколнал дека ќе се врати од мртвите за да ги погуби седумте деца родени на денот кога бил убиен. Шеснаесет...
 • Истерувач на ѓаволи: Почетокот (2004)

  image
  Многу години пред отецот Ланкастер Мерин ја спасил душата на Реган Макнил, првата средба со демонот Пазузу ја имал во источна Африка. Ова е приказна за првата...
 • Мажи (2022)

  image
  По мистериозната смрт на својот сопруг, Харпер заминува и се крие во затскриена вила, каде што се обидува да се справи со минатото што ја прогонува. Сепак, некој...
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.