СОДРЖИНА

Тwилигхт Спаркле и њени пријатељи се такмиче у Борби бендова на приредби талената "Догаѓај гриве" у Гимназији Кантерлот против супарнице Адагио Даззле и њеног бенда, Блиставих, како би повратила хармонију у Гимназији Кантерлот.

Слики

Мy Литтле Понy Еqуестриа ГирлсМy Литтле Понy Еqуестриа Гирлс

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Сунѓерот Боб (2004)

  денес
  image
  Се подготвува неволја во Бикини Ботом. Некој ја украл круната на кралот Нептун, а изгледа виновникот е г. Крабс, шефот на Сунѓерот Боб. Но, Сунѓерот Боб смета...
 • Земља пре времена X: Велики дуговрати (2003)

  денес
  image
  Мало Стопало је веќ искусио многе авантуре, али у овом новом издању серије „Тхе Ланд Бефоре Тиме“ нова авантура му може променити живот - и то заувек.
 • Барби чаролија дуге (2007)

  денес
  image
  Када и други пут спаси Фаирyтопију, Елини мало удара успех у главу. Азура је посети на Чаробној ливади, и позове њу у кристалну палату да би је успособила за...
 • Малиот директор (2017)

  денес
  image
  Од студиото што ви ги донесе „Шрек, „Кунф фу Панда и „Мадагаскар пристигнува оваа урнебесна семејна комедија во која се работи за влијанието на новото бебе врз...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.