СОДРЖИНА

Стефани Плам веќе 6 месеци нема работа, а колата ќе ја загуби поради долгови. Нејзе очајно ѝ требаат пари, па ќе се реши да го натера братучед ѝ Вини да ја вработи во агенцијата за приведување... Стефани ќе тргне во лов на најголемиот бегалец - одметнат полицаец со кого дели романтично минато...

Слики

Сѐ за париСѐ за париСѐ за париСѐ за париСѐ за париСѐ за париСѐ за париСѐ за париСѐ за париСѐ за пари

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Џекпот (2011)

  image
  Акцијата на филмот се случува во краина на пограничјето од Норвешка и Шведска, каде сретнуваме група од несмасни мажи: Оскар, Тор, Били и Затка и сите ги поврзува...
 • Убијци (2010)

  image
  За време на одморот, млада жена се запознава со мажот од своите соништа и набрзо се венчаваат. Идиличниот брачен живот им се нарушува кога се испоставува дека...
 • 2 пиштола (2013)

  image
  Дванаесет месеци агентот на ДЕА, Роберт „Боби Тренч (Дензел Вашингтон) и разузнавачкиот офицер на морнарицата на САД, Мајкл „Стиг Стигман (Марк Валберг) неволно...
 • 51. држава (2001)

  image
  Елмо Мекелрој е американски хемичар кој емигрира во Англија за на европскиот пазар да ја пласира својата нова дрога, наводно најдобра на светот. Мекелрој наскоро...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.