СОДРЖИНА

Кога полицајците Шмит и Џенко ѝ се приклучуваат на тајната единица “Улица Скок“, тие го користат младешкиот изглед за да се преправат како средношколци. Од полицајци, тие стануваат ученици за да ја разбијат опасната нарко мрежа.
Тие мислеа дека улиците се опасни. Тие се вратија во средно училиште. Поранешните средношколски непријатели кои како полицајци почетници стануваат партнери, не можат да здивнат – сè додека не се назначени да се преправаат дека се ученици и да разбијат нарко мрежа во нивното старо средно училиште. Повторно живеејќи како тинејџери, тие повторно се однесуваат како адолесценти и го доведуваат случајот, а и нивното пријателство, во ризик, со хистерично уништувачки резултати. Џона Хил, Чанинг Тејтум и Ајс Кјуб играат во оваа неверојатно урнебесна акциска комедија!

Слики

Улица Скок бр. 21Улица Скок бр. 21Улица Скок бр. 21Улица Скок бр. 21Улица Скок бр. 21Улица Скок бр. 21Улица Скок бр. 21Улица Скок бр. 21Улица Скок бр. 21Улица Скок бр. 21Улица Скок бр. 21Улица Скок бр. 21Улица Скок бр. 21Улица Скок бр. 21Улица Скок бр. 21Улица Скок бр. 21Улица Скок бр. 21Улица Скок бр. 21Улица Скок бр. 21Улица Скок бр. 21

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Железен човек 2 (2010)

  денес
  image
  Сега, откако е откриена неговата тајна, животот на Тони Старк е понапнат од било кога. Секој ја сака технологијата на Железниот човек, заради моќ или заради...
 • Блиски непријатели (2013)

  денес
  image
  Кога голема количина на наркотици исчезнува од американско-канадската граница, шумскиот ренџер и бившата морнарска фока, Хенри, е принуден да се бори за својот...
 • Глупи крадци (2009)

  денес
  image
  Еден искусен ограбувач кој должи многу на руската мафија, најмува еден новајлија за да изведат уште еден грабеж, во оваа криминална драма од режисерката Мими...
 • Не е време за умирање (2021)

  денес
  image
  Бонд повеќе не е во активна служба и го ужива слободниот и мирен живот на Јамајка. Неговиот мир е краткотраен кога неговиот стар пријател Феликс Лајтер од ЦИА се...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.