СОДРЖИНА

Искусни ветеран специјалних јединица, Вилијам "Споокy" , рањен је током акције у Ираку. Присилна пензија га оставља без посла па се одлучује да посети пријатеља Мигуела, који има фарму у Аризони. Непосредно по доласку Вилијам открива да је Мигуел нестао пре неког времена. Вил је присиљен да искористи своје вештине како би дошао до истине која стоји иза пријатељева нестанка

Слики

Завера у АризониЗавера у АризониЗавера у АризониЗавера у АризониЗавера у АризониЗавера у АризониЗавера у АризониЗавера у АризониЗавера у АризониЗавера у Аризони

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Крвава плима (1995)

  image
  Капетан Френк Ремзи је командант нуклеарне поднорнице Ју-Ес-Ес Алабама. Ремзи је цењени ветеран пред пензијом и познат је по свом ставу да је његов задатак "да...
 • Браќа (2009)

  image
  Пред да замине на својата втора мисија во Авганистан, капетанот Сем Кахил ќе го прими во домот својот брат Томи, тукушто излезен од затвор. Кога Сем ќе исчезне во...
 • Сончеви солзи (2003)

  image
  Брус Вилис е во улогата на морнарички СЕАЛ офицер кој оди во Нигерија за време на граѓанска војна за да спаси американска докторка, но докторката одбива да ги...
 • Протокол (2008)

  image
  Човек ја истражува таинствената смрт на неговиот син и сфаќа дека животот му е во опасност кога ќе најде доказ дека фармацевтската компанија си игра со човечки...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.