рејтинг: 5.5/10
Оценка на корисникот: 7.55/10
(56 гласови)

СОДРЖИНА

Пензионисаног снајперисту мучи чињеница што није успео да уништи једног од најозлоглашенијих светских терориста. Али бивши послодавци сада желе да довш¡и посао у Лондону где је терористички воѓа ухваќен и чуван под великом заштитом.Оно што је за њега требало да буде рутинска мисија претвара се у ноќну мору када је Дијал присиљен на скривање док га неуморно прогања британска полиција и њихов главни истражитељ.Схвата да је преварен од свих. Његова једина нада је л2-годишња девојчица са којом се Дијал невољно спријатељује, док очајнички покушава да наѓе убицу и истину.

Слики

Последна задачаПоследна задачаПоследна задачаПоследна задачаПоследна задачаПоследна задачаПоследна задачаПоследна задачаПоследна задачаПоследна задачаПоследна задачаПоследна задачаПоследна задачаПоследна задачаПоследна задачаПоследна задача

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • /Мекгрубер (2010)

  петок
  image
  Во Источен Сибир, Дитер Фон Кант (В. Килмер) и неговите луѓе ја преземаат контролата над проектил вооружен со боева глава. На другата страна на светот, во...
 • Дневна светлина (1996)

  петок
  image
  Во експлозија во тунел во Њујорк се рушат и влезот и излезот. Љуѓе остануваат заробени внатре. Еден херој (Силвестер Сталоне) се обидува да ги однесе на безбедно...
 • Железен човек 3 (2013)

  петок
  image
  Ексцентричниот гениј, милијардер и филантроп Тони Старк е суперхеројот со оклоп, познат како Железниот човек. По неговата херојска и самопожртвувана акција во...
 • Воз за Пусан (2016)

  петок
  image
  Док се непознати вирус шири целомземљом, Корејске власти проглашавасјуванредно стање, но ситуација убрзо измиче контроли. Неколицина оних који су се у том...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.