Слики

Платформа

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Степфордските сопруги (2004)

  image
  Џоана Еберхарт (Никол Кидман) е успешна ТВ продуцентка и е близу до добивање уште една Еми награда кога е отпуштена од работа во престижна ТВ мрежа. Тогаш таа...
 • Бијела соба (2018)

  image
  У блиској будуќности, жена се буди у ќелији гдје је препуштена на милост и немилост невидљивом истражитељу. Али је ли доиста недужна као што тврди?
 • Црна темница (2000)

  image
  Еден комерцијален транспортен брод и неговиот екипаж се уриваат на планета полна со крвожедни суштества кои излегуваат да се хранат само ноќе. Но тогаш дознаваат...
 • The Pool (2018)

  image
  Left alone to clean up a 6-meter-deep deserted pool, Day falls asleep on an inflatable raft. When he wakes, the water level has sunk so low that he can't climb...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.