poster

До пеколот и назад

Hell and Back (2015)

Режисер: Tom Gianas, Ross Shuman

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
Оценка на корисникот: 6.7/10
(73 гласови)

СОДРЖИНА

Запознајте ги Реми, Оги и Курт, долгогодишни пријатели чии летни работни ангажмани не се одвиваат според плановите, па Реми решава да побара совет од јасновитка. Нивната љубопитност го ослободува легендарниот завет кој ја докажува својата моќ кога Ѓаволот ќе го одвлече Курт во пеколот.

Слики

До пеколот и назадДо пеколот и назадДо пеколот и назадДо пеколот и назадДо пеколот и назадДо пеколот и назад

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Одважна Ива и скривено благо Маглограда (2021)

  image
  Ива је сироче која живи на улицама средњовековног града. Она има три своје припитомљене ласице и преживљава узимајуќи храну из злокобног Тристановог замка. Једног...
 • Малиот Бигфут (2017)

  image
  Тринаесетгодишниот Адам тргнува во потрага по својот одамна изгубен татко. Набрзо открива дека татко му е всушност легендарниот Бигфут, кој со години се крие...
 • Штрумфови 2 (2013)

  image
  Штрумфовите се здружуваат со своите човечки пријатели за да ја спасат Штрумфета, која е киднапирана од Гаргамел бидејќи знае магија што може да ги претвори...
 • Големото црвено куче Клифорд (2021)

  image
  Љубовта на едно девојче кон своето малечко кученце по име Клифорд, го тера кучето да порасне во џиновски размер.
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.