рејтинг: 6.3/10
Оценка на корисникот: 8.8/10
(26 гласови)

Содржина

Од студиото што ви ги донесе „Шрек, „Кунф фу Панда и „Мадагаскар пристигнува оваа урнебесна семејна комедија во која се работи за влијанието на новото бебе врз семејството, раскажана од гледната точка на еден недоверлив раскажувач - седумгодишниот брат по име Тим, кој има бујна фантазија. Најнеобичното бебе шеф пристигнува во домот на Тим во такси, носејќи костум, актовка и зборувајќи како Алек Болдвин. Ривалството помеѓу двете братчиња е оставено на страна кога Тим открива дека бебето е, всушност, шпион на тајна мисија и дека само тој може да помогне. Доаѓа до урнебесна авантура кога малечките партнери се подготвуваат да осуетат една завера што вклучува епска битка помеѓу кутрињата и бебињата.

Слики

Малиот директорМалиот директорМалиот директорМалиот директорМалиот директорМалиот директорМалиот директорМалиот директорМалиот директорМалиот директорМалиот директорМалиот директорМалиот директорМалиот директорМалиот директорМалиот директорМалиот директорМалиот директор

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • Артур и невидливите (2006)

  image
  Артур је живахни десетогодишњак, чији су родитељи отишли на пут да траже посао, а ексцентрични деда нестао је пре неколико година и дечак живи с баком (Миа Фероу)...
 • Певајмо (2016)

  image
  Коала Бустер је равнатељ казалишта које проживљава тешко раздобље. Како би оживио казалиште које је у потпуности запуштено, организира натјецање у пјевању, а...
 • Штрумфови (2011)

  image
  Кога злобниот волшебник Гаргамел ги брка малите сини Штрумфови надвор од нивното село, тие се селат од волшебниот свет во Њујорк. Сега, Штрумфовите мора да најдат...
 • Крудс (2013)

  image
  „Крудс“ е хумористична авантура, која го следи првото модерно семејство на светот, во неговото неверојатно патување. Кога е уништена пештерата што отсекогаш била...
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.