СОДРЖИНА

23-годишњи Елиот (Џереми Ален Вајт) живи дивљи, неспутани живот у Њујорку, смишљајуќи идеје за следеќу хит апликацију измеѓу смена на послу у продавници сендвича. Убрзо након што је срео тајанствену и интровертну Мију (Мајка Монро), Елиоту је дијагностикована ретка, смртоносна болест, која га инспирише да преиспита свој безбрижан став према животу. Са изненадним осеќајем хитности, Елиот и Мија се брзо заљубе, развијају ултра брзи однос упркос сумњама породице и пријатеља. Јединствена романса, са искреном драмом и необичном комедијом, филм открива како живот у најтежим околностима може да доведе до неочекиваних радости.

Слики

После свегаПосле свегаПосле свегаПосле свегаПосле свегаПосле свега

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Плодна година (2006)

  image
  Еден лондонски банкар се сели во Прованса за да го продаде лозјето што го наследил од својот покоен вујко. Тој неволно се населува во место што станува простор за...
 • Тамара Дру (2010)

  image
  Враќањето на младата новинарка Тамара Дру во родниот град создава проблеми. Од непривлечна тинејџерка, Тамара со помош на една пластична операција се преобразува...
 • Првото руменило (2020)

  image
  Врската на млад брачен пар е исфрлена од колосек кога тие се вплеткуваат со уште една жена. Додека се справуваат со својот нов живот, тие тројца ги поместуваат...
 • Најбоље што може бити (1997)

  image
  Мелвин (Џек Николсон), џангризави, затуцани, опсесивно-компулсивни писац, потпуно искочи из колосека када једина келнерица која може да га поднесе у његовом...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.