poster

Подобро не може да биде

As Good as It Gets (1997)

Режисер: James L. Brooks


рејтинг: 7.7/10
Оценка на корисникот: 7.2/10
(70 гласови)

Слики

Подобро не може да бидеПодобро не може да бидеПодобро не може да бидеПодобро не може да бидеПодобро не може да бидеПодобро не може да бидеПодобро не може да бидеПодобро не може да бидеПодобро не може да бидеПодобро не може да бидеПодобро не може да бидеПодобро не може да бидеПодобро не може да бидеПодобро не може да бидеПодобро не може да бидеПодобро не може да бидеПодобро не може да бидеПодобро не може да бидеПодобро не може да бидеПодобро не може да бидеПодобро не може да бидеПодобро не може да биде

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Утринска слава (2010)

  image
  Во овој комичен поглед во светот на телевизијата се прикажува една очајна продуцентка на вести која се обидува да смири еден телевизиски водител со неговата...
 • Господе, ти си кретен (2020)

  image
  Млада девојка во Германија завршува средно училиште, но потоа добива дијагноза дека има рак. Таа одлучува да ужива во времето што ѝ преостанало наместо да лежи во...
 • Нотинг Хил (1999)

  image
  Вилијам Такер (Хју Грант) има книжарница во областа Нотинг Хил во западен Лондон, а куќата ја дели со Спајк (Рис Ифанс), ексцентричен пријател од Велс. Еден ден...
 • Љубав је све што нам је потребно (2012)

  image
  Филип (Броснан) Енглез, који живи у Данској, је усамљени, средовечни удовац. Има и ќерку, са којом нема малтене никакав однос. Ида (Дирхолм) је Данкиња, фризерка,...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.