poster

Подобро не може да биде

As Good as It Gets (1997)

Режисер: James L. Brooks

рејтинг: 7.7/10
Оценка на корисникот: 7.4/10
(85 гласови)

Содржина

На Мелвин (Џек Николсон), ексцентричен и нетолерантен опсесивно-компулсивен писател, животот му се превртува кога единствената келнерка што може да го поднесе, Керол (Хелен Хант), ја напушта работата за да се грижи за болниот син.

Слики

Подобро не може да бидеПодобро не може да бидеПодобро не може да бидеПодобро не може да бидеПодобро не може да бидеПодобро не може да бидеПодобро не може да бидеПодобро не може да бидеПодобро не може да бидеПодобро не може да бидеПодобро не може да бидеПодобро не може да бидеПодобро не може да бидеПодобро не може да бидеПодобро не може да биде

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • Собарката и сенаторот (2002)

  image
  Познат политичар се вљубува во собарка од њујоршки хотел мислејќи дека е богата и славна.
 • Холограм за кралот (2016)

  image
  Снимен според истоимениот наградуван роман, филмот го следи патувањето на Алан Клеј на спротивниот крај на светот, далеку од неговите американски корени, во нов...
 • Почетници (2010)

  image
  Кога ќе дознаете некои неочекувани работи за своите родители, тие ќе ве натераат да се замислите и да се обидете да разберете зошто се баш така морало да биде, во...
 • Неочекивана љубав (2017)

  image
  Инспириран истинитом причом, филм „Неочекивана љубав је хумористична и топла прича о томе како се љубав пронаѓе на мјестима на којима то не би могли нити...
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.