рејтинг: 6.6/10
Оценка на корисникот: 6.5/10
(2 гласови)

Содржина

Џон Холар е надежен њујоршки уметник кој е присилен да се снаоѓа во еден мал провинциски град во Америка што го напуштил и во кој мора да се врати по вестите за болеста на мајка му. Враќајќи се во куќата каде што пораснал, Џон веднаш се соочува со проблемите на неговото нефункционално семејство, со средношколскиот ривал и со поранешната девојка кога дознава дека неговата девојка во Њујорк е бремена.

Слики

ХоларовиХоларовиХоларовиХоларовиХоларовиХоларовиХоларовиХоларовиХоларовиХоларовиХоларовиХоларовиХоларовиХоларовиХоларови

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • П.С. Те сакам (2007)

  image
  Млада вдовица дознава декан нејзиниот сопруг ѝ оставил 10 пораки што ќе ѝ помогнат да ја преброди болката и да започне нов живот.
 • Звезде љубави (2005)

  image
  Главни јунак филма Звезде љубави је двадесетогодишњак Лаза (Саша Јоксимовиќ), који долази из провинције у град жељан да направи нешто велико у свом животу....
 • Нотинг Хил (1999)

  image
  Вилијам Такер (Хју Грант) има книжарница во областа Нотинг Хил во западен Лондон, а куќата ја дели со Спајк (Рис Ифанс), ексцентричен пријател од Велс. Еден ден...
 • Високи штикли (1991)

  image
  Беки дел Парамо е славна поп пејачка од 1960-те години со два брака и повеќе врски зад себе. Од првиот брак има ќерка Ребека, која ја оставила со таткото за да ѝ...
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.