Содржина

Свадбените ѕвона собираат група стари пријатели, но и стари ривали. Лајла и Том се запознале за прв пат на факултет и станале блиски пријатели. Шест години по дипломирањето, планираат да се венчаат, а нивните пријатели се обединуваат за прв пат по толку години. Лора е цимерката на Лајла од факултет, но иако се блиски пријателки, Лора има тајна…

Слики

РомантичариРомантичариРомантичариРомантичариРомантичари

Прегледи


Нема Прегледи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.