poster

Добрата девојка

The Good Girl (2002)

Драма, Комедија, Pоманса | САД, Германија, Холандија
Режисер: Miguel Arteta
FilmBox Stars RS | денес | 21:00

рејтинг: 6.4/10
Оценка на корисникот: 7.3/10
(14 гласови)

Содржина

Млада жена во брак чиј обичен живот се менува на лошо кога ќе започне страсна и недозволена афера со чудно момче вработено во дисконт кое мисли дека е Холден Каулфелд.

Слики

Добрата девојкаДобрата девојкаДобрата девојкаДобрата девојкаДобрата девојкаДобрата девојкаДобрата девојкаДобрата девојкаДобрата девојкаДобрата девојкаДобрата девојкаДобрата девојкаДобрата девојкаДобрата девојкаДобрата девојкаДобрата девојка

Прегледи


Нема Прегледи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.