рејтинг: 5.3/10
Оценка на корисникот: 7.7/10
(123 гласови)

Содржина

Познат политичар се вљубува во собарка од њујоршки хотел мислејќи дека е богата и славна.

Слики

Собарката и сенаторотMiramaxFoto: RTL / Sony Pictures Television Inc.Foto: RTL / Sony Pictures Television Inc.Foto: RTL / Sony Pictures Television Inc.Foto: RTL / Sony Pictures Television Inc.Foto: RTL / Sony Pictures Television Inc.Foto: RTL / Sony Pictures Television Inc.MiramaxСобарката и сенаторотСобарката и сенаторотСобарката и сенаторотСобарката и сенаторотСобарката и сенаторотСобарката и сенаторот

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • Алоха (2015)

  image
  Познат воен платен службеник се враќа на местото на својот најголем успех во кариерата и повторно воспоставува односи со стара љубов, но го привлекува многу и...
 • Тогаш и сега (1995)

  image
  Четири 12-годишњакиње одрастају заједно током лета препуног разних догаѓаја у једном малом граду 1970.
 • Кога Хари ја сретна Сали (1989)

  image
  Никогаш немало пријателство како она помеѓу Хари и Сали. Од глумење оргазам во блискиот ресторан, до дебати за шансите за одличен секс со момче по име Шелдон,...
 • Сладолед од лимуна (1978)

  image
  Филм о тројици тинејџера из Тел Авива опсједнутих сексом и њиховим трагикомичним првим љубавним искуствима, сексу и одбијању...
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.