poster

Сакам-Не сакам

I Do (But I Don't) (2004)

Режисер: Kelly Makin
FilmBox Stars RS | 22.7.24 | 15:10

рејтинг: 5.5/10
Оценка на корисникот: 5.7/10
(11 гласови)

Содржина

Работата на планерот на свадби, Лорен Кренделс, е да направи чува на венчавките на другите луѓе. За жал, во својот приватен живот има големи препреки. Како се приближува најочекуваната венчавка на годината, Лорен сфаќа дека нејзината кариера и љубовниот живот само што не се судриле.

Слики

Сакам-Не сакамСакам-Не сакамСакам-Не сакамСакам-Не сакамСакам-Не сакамСакам-Не сакамСакам-Не сакамСакам-Не сакамСакам-Не сакамСакам-Не сакамСакам-Не сакамСакам-Не сакамСакам-Не сакамСакам-Не сакамСакам-Не сакам

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • Тој + таа (2015)

  image
  Антоан (Жан Дужардан) е светски познат автор на филмска музика и светски познат заводник. Сите се маѓепсани од неговиот единствен шарм. Но сето тоа се менува по...
 • Сајрус (2010)

  image
  Џон (Џон Ц. Рајли) кој уште е сам, седум години по неговиот развод се откажал од надежта за романса. Но, на сечие изненадување, тој успева да ја запознае убавата...
 • Патот на љубовта (2010)

  image
  Приказна за љубов која почнува во најраното детство, продолжува во школските клупи и тинејџерските години. Филмот ги прикажува убавите и ранливите страни на една...
 • There's No Place Like Home (2018)

  image
  A big family that like any other one includes relatives that see each other often and others that rarely meet, reunite to celebrate the 50th wedding anniversary...
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.